Hakkımızda

Yaklaşık çeyrek asır önce kurulan firmamız bugüne kadar konutlar, alışveriş merkezleri, çeşitli kamu kurum ve kuruluşları, iş yerleri, vb. için yüzlerce asansörün imalatını, montajını ve bakımını gerçekleştirmiştir.

Firmamız, Türk Standartları Enstitüsünün yayımladığı ISO 9001 belgesine ve Avrupa Birliği direktiflerine uygunluğu belirten CE belgesine sahiptir.

Firmamızın hizmetlerini şunlardır:

Üretim
Yerli ve ithal kaliteli, güvenli, sağlıklı malzemeleri özenle seçerek; yetkili mühendislerimizin ve belgeli ekiplerimizin denetiminde her türlü ihtiyacı karşılayabilecek asansörleri üretiyoruz.

Montaj
Tecrübeli ekiplerimiz tüm asansörlerin montajını doğru ve dikkatli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Montaj esnasında ve sonrasında onlarca denetim ve test yapılmaktadır.

Servis
Genellikle haftanın 7 günü, günün 24 saati kesintisiz çalışan asansörlerin içerdiği yüzlerce bileşen belirli aralıklarla yıpranır. Firmamız müşterilerine uygun ücret ve takvimlerle bakım anlaşmaları sunarak; doğabilecek her türlü sorunun önüne geçer ve asansörün kullanım ömrünü uzatır.

Modernizasyon
Yürürlükte olan yönetmeliklere ve/veya standarlara uymayan asansörleri uzman ekiplerimiz ile inceleyerek yeniliyoruz.

© 2017 Lift Time Asansör Makina Elektrik Elektronik İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.

Arama